Oferta uczestnictwa

w

INTERNETOWYM PORTALU GOSPODARCZYM

regionu Sokołowa Podlaskiego

 

 

Pragniemy zaproponować Państwu udział w inicjatywie mającej na celu aktywizację gospodarczą regionu Sokołowskiego.

Zapraszamy do prezentacji Państwa firmy w prowadzonym przez naszą firmę INTERNETOWYM PORTALU GOSPODARCZYM. W zamierzeniach PORTAL ma być aktualnym katalogiem firm działających na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolic.

Portal dostępny jest pod adresem www.sokp.pl (skrót od Sokołów Podlaski). Zamieszczenie informacji o firmie w Portalu zwiększa wiarygodność firmy (zamieszczamy wyłącznie informacje sprawdzone), pozwala na prezentację możliwości firmy i jej osiągnięć, ułatwia kontakt z firmą (możliwość podania informacji adresowych, telefonów kontaktowych). Portal jest wpisany do polskich i światowych wyszukiwarek, wszystkie istotne informacje opisujące firmy będą również w nich umieszczane. Umożliwi to proste odnalezienie firmy określonej branży.

Podstawowy wpis do portalu zawiera nazwę firmy, NIP, REGON, dane adresowe, profil działalności, (branża lub branże), zdjęcie lub logo, oraz ewentualnie odniesienie do strony www firmy, na której można umieścić więcej szczegółowych informacji.

Ze swojej strony oferujemy każdej firmie przystępującej do portalu możliwość założenia własnej domeny z przeznaczeniem na stronę  WWW oraz konto (konta) e-mail. Domena regionalna o adresie www.TwojaFirma.sokp.pl jest obsługiwana na naszym serwerze. Nasz serwer umożliwia obsługę skryptów, kont ftp, kont e-mail, stron WWW na hasło (poufnych)

Jeżeli firma życzy sobie posiadać własną domenę np. TwojaFirma.com.pl, TwojaFirma.pl, TwojaFirma.net.pl możemy pośredniczyć w jej rejestracji oraz możemy obsługiwać ją na naszym serwerze

PROPONUJEMY: Promocyjnie dla każdego klienta firmy założenie za darmo subdomeny (TwojaFirma.sokp.pl) oraz bezpłatny przez okres jednego roku wpis do PORTALU GOSPODARCZEGO.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na utrzymanie strony WWW Państwa firmy (www.TwojaFirma.sokp.pl  wraz ze skrzynką e-mail TwojaFirma@sokp.pl to utrzymanie konta o objętości 20MB (www, ftp, mail) będzie kosztowało 60 zł/1 miesiąc.

Oferujemy również tanie oprogramowanie pozwalające na prowadzenie sklepu internetowego, bądź katalogu ofertowegoz możliwością zapisu na CD-romie. Oprogramowanie współpracuje z programami magazynowymi, jednocześnie jest na tyle proste, że każdy użytkownik potrafi sam aktualizować dane w swojej ofercie.

Oferujemy swoją pomoc przy wdrażaniu aplikacji sklepu jak również przy opracowywaniu stron WWW.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji pod adresem www.sklep.edcom.com.pl

 

Z poważaniem

mgr Jacek Solarski